Millionaire gallery Prague

O nás

Millionaire gallery je tu pro Vás.

Millionaire Gallery Prague je prodejní galerie, která nabízí přes 60 unikátních exponátů, uměleckých děl a předmětů slavných osobností a celebrit, tzv. memorabilie. Naleznete zde sběratelské kousky z historie i současnosti, ze světa showbyznysu, ikony Hollywoodu, legendy sportu, ale i politiky, vědy a techniky, zasazené do unikátních uměleckých koláží.

Millionaire Gallery Prague je součástí prestižní sítě Millionaire Gallery, která úspěšně působí na trhu přes 30 let. Je světovou jedničkou na trhu v oblasti memorabilií. Kromě centrály v Miami, má svoje pobočky v Londýně, Dubai, Key Westu, a nově také v Praze. Připravuje se otevření další pobočky v Singapuru.

Značka Millionaire Gallery je synonymem té nejvyšší kvality a garance autentičnosti v oblasti memorabilií. Každý exponát se pečlivě navrhuje a kontroluje v americké centrále v Miami a následně získává certifikát originality s doživotní garancí. Za celou dobu existence neměla Millionaire Gallery žádnou reklamaci spojenou s pravostí svých děl. Proto její certifikát uznávají i největší aukční domy na celém světě, jakými jsou Christie´s nebo Sotheby´s.

Millionaire Gallery má dnes přes 25.000 spokojených klientů po celém světě. I vy se můžete stát jedním z nich a být jediným majitelem unikátního a jedinečného uměleckého díla či předmětu.

"Historii změnit nemůžete, ale s Millionaire Gallery ji můžete vlastnit."

- Michael Rypel - Výkonný ředitel, Millionaire Gallery

"Žádná z mých investic mi nepřináší takové potěšení, jako sbírka memorabilií a podpisů, protože cítím, že držím kus historie ve svých rukou."

- Malcolm Forbes - zakladatel časopisu Forbes a vášnivý sběratel memorabilií