top of page
framing.png

Rostoucí investice

8%25%20(1)_edited.png

Víte, že memorabilie jsou výnosnější než zlato či vládní dluhopisy?
Sběratelská díla a předměty nabízejí v dlouhodobé perspektivě lepší zhodnocení než například vládní dluhopisy nebo zlato. Studie The Investment Performance of Art and Other Collectibles, publikovaná v roce 2013, zkoumala zhodnocení sběratelských předmětů v období let 1900 až 2012. Sběratelské předměty se v tomto období zhodnocovaly průměrným ročním tempem 6,4 až 6,9 % v nominálním vyjádření.

5 důvodů proč investovat do memorabilií

  1. Stanete se vlastníkem: unikátního díla, které je ve svém provedení jediným originálem na celém světěčásti historie lidstvadíla, které zvyšuje svoji hodnotu v čase

  2. Zajímavé dlouhodobé zhodnocení, vyšší než řada produktů finančního trhu.

  3. Bezpečná investice. Millionaire Gallery poskytuje doživotní certifikát autentičnosti, který uznávají největší aukční síně na celém světě, mj. i Christie’s a Sotheby’s. Za 30 let existenece neměla galerie jedinou reklamaci na pravost díla.

  4. Trh s memorabiliemi ve světě dlouhodobě roste. Historicky prokazatelný dlouhodobý růst trhu, který je řízen nabídkou a poptávkou. Není závislý na vývoji kapitálového trhu (minimální korelace).

  5. Měřitelné zhodnocení investice v čase. Produkty Millionaire Gallery kopírují vývoj indexu PFC40 Autograph Index, který sleduje hodnoty 40 světově nejvyhledávanějších autogramů od roku 2000. Millionaire Gallery poskytuje svým klientům ocenění hodnoty díla na roční bázi.

Zajímavost...

Víte, že mezi největší sběratele memorabilií na světě patřil Malcom Forbes, americký miliardář a zakladatel časopisu Forbes?


Malcom Fobes byl vášnivým sběratelem a věřil memorabiliím jako zajímavé investici. Jeho sbírka byla obrovská, obnášela třeba i 4000 podpisů a rukopisů spojených s americkými prezidenty. Aukční síně ocenily jejich hodnotu na 50 mil. USD.

Proč Millionaire Gallery?


Značka Millionaire Gallery působí úspěšně na světovém trhu přes 30 let a je synonymem té nejvyšší kvality a garance autentičnosti v oblasti memorabilií.
Byla to právě Millionaire Gallery, která memorabilie povýšila na úroveň uměleckého díla a vytvořila v Americe nové odvětví, které se rázem stalo předmětem zájmu a vášnivého sběratelství na celém světě.
Tým expertů Millionaire Gallery nakupuje do sbírek taková originální díla a předměty, u kterých věří, že jejich hodnota v čase poroste.
Millionaire Gallery má přes 25.000 klientů po celém světě a statisíce prodaných děl. Většina klientů se do galerie vrací a realizuje další nákupy uměleckých děl a předmětů do vlastních sbírek. Investování do memorabilií je ve světě čím dál tím populárnější.

malcolm forbes.jpeg
bottom of page